PŘEDSTARTOVNÍ INFORMACE

PARKOVÁNÍ Parkování je možné na parkovacích plochách v okolí fotbalového hřiště a přilehlých uličkách. Neparkujte prosím před hasičárnou, která je hned vedle hřiště (bude vyznačeno)! PREZENTACE Prezentace bude probíhat od 9:30 do 10:30 v budově na fotbalovém hřišti. Před prezentací se prosím podívejte do seznamu přihlášených na webu závodu a ověřte si vaše startovní číslo. Urychlíte tím prezentaci. Při prezentaci dostanete startovní obálku (číslo, zavírací špendlíky, nákrčník, lístky na občerstvení) a vratný čip. Od nezletilých bude vyžadován podpis zákonného zástupce. Přijďte prosím včas a nenechávejte prezentaci na poslední chvíli. STARTOVNÍ ČÍSLA A ČIPY Startovní číslo umístěte na svoji přední stranu – trup, opasek, přední strana stehna.…
READ ARTICLE

Proběhnutí trati č. 2 – sobota 17.12.

Pojď si s náma proběhnout trať V12, abys nebyl na silvestra překvapenej. Poběžíme pohodový tempo a na pomalejší budeme čekat, takže nemusíš mít strach, že nám nebudeš stačit. Startujeme 17.12. v 10:00 z fotbalového hřiště ve Vikýřovicích.
READ ARTICLE

Proběhnutí trati

Pojď si s náma proběhnout trať V12, abys nebyl na silvestra překvapenej. Poběžíme pohodový tempo a na pomalejší budeme čekat, takže nemusíš mít strach, že nám nebudeš stačit. Vybíháme v sobotu 10.12. v 9:00 z fotbalového hřiště ve Vikýřovicích.
READ ARTICLE

Blekfrajdej na V12!

Hou hou hou, Váánoce už tady skoro sou! Určitě všichni už nakupujete dárky o sto šest... Máme pro Vás super tip na dárek! Na trati dnes napadl první sníh a je tam sakra zima na uši a pleš. A to fakt nechceš. Má to ale řešení. Zaregistruj se za levnější startovné na V12 už teď a dostaneš k tomu tento hřejivý nákrčník zdarma! Tak neváhej a přihlaš se! Máme pouze omezené množství kousků..
READ ARTICLE