Proběhnutí trati

Se závodem to nevypadá moc slibně, ale tradiční proběhnutí trati nám nikdo nezakáže. Poběžíme pohodovým tempem a na pomalejší budeme čekat, takže nemusíš mít strach, že nám nebudeš stíhat. Vybíháme v úterý 15.12.2020 v 18:00 z fotbalového hřiště ve Vikýřovicích.
READ ARTICLE

Bude letos V12?

Rozmohl se nám tady takový nešvar. Množí se nám dotazy, zda letos bude V12. Aktuální situace sice slibuje spoustu rozvolňování, ale pro hromadné akce to nevypadá moc optimisticky. Dvanáctka, tak jak ji znáte z dřívějška, určitě nebude. Nechceme to ale vzdávat úplně. Aktuální zmatečná vládní nařízení slibují, že by s trochou štěstí bylo možné uspořádat závod alespoň pro 50 lidí, pokud se tedy dostaneme na 3. úroveň PSA. Zkusme tedy ještě chvíli vydržet. Jakmile budeme vědět víc, dozvíte se to určitě včas. Díky!
READ ARTICLE

Z Mikulovic do Mikulova – přeběh republiky

Závodů zatím moc není, tak jsme se rozhodli zpestřit si sezónu přeběhem republiky ze severu na jih. Konkrétně je to 250 km z Mikulovic do Mikulova. Možná si říkáš, že je to akce jen pro blázny, ale to se pleteš. Celou trasu jsme rozdělili do cca 10 km dlouhých etap, a ty si můžeš vybrat, kolik jich za den poběžíš (jednu etapu může běžet i více lidí současně). Za den teda můžeš dát 10 - 100 km a zbylý přesuny pojedeš autem (hromadně). Máme na to celej víkend, takže tě čekají i dvě noci u táboráku pod šírákem nebo ve…
READ ARTICLE

OFICIÁLNÍ FOTOGALERIE

Fotky od Pavlíny Borákové jsou tady! Najdeš se tam? OFICIÁLNÍ FOTOALBUM  
READ ARTICLE